• Części Range Rover Sport
    Części Range Rover Sport

Range Rover Sport

Range Rover Sport to sportowo-użytkowe auto oferowane przez Land Rover. Wyprodukowane zostało na początku 2005 roku. Brytyjska firma tym modelem poszerzyła swoją ofertę sprzedawanych marek w segmencie SUV. Range Rover Sport stał się sportową alternatywą dla popularnego Range Rovera.

Land Rover znany z produkcji terenówek tworząc Range Rovera Sporta miał spore doświadczenie w kwestii napędu 4x4 i nie powielał pomysłów konkurencji. Został zbudowany w oparciu o lekką ramę, której sztywność wspomagana jest przez konstrukcję nadwozia. Pochodzi ona z modelu Discovery LR3. Tylna klapa w całości podnosi się do góry, w przeciwieństwie do swoich poprzedników, w których podzielona była na dwie części, z których dolna opuszczała się na dół tak, aby można było na niej usiąść. Efekt prac nad tym sportowym ekskluzywnym SUVem okazał się bardzo udany, a części użyte do jego produkcji były wysokiej jakości.

Podobnie jak z zewnątrz, również i wewnątrz Range Rover Sport mocno nawiązuje do stylistyki pozostałych modeli ze znaczkiem Land Rovera. Gwarantuje wysoki komfort jazdy i jest funkcjonalny oraz zapewnia sporo wolnej przestrzeni we wnętrzu i posiada dobre własności terenowe.

Poniżej znajdą Państwo duży wybór części do Range Rover Sport.

 
stat4u